• Tall stacks of inventory in an industrial warehouse, sustainability, machine control, industrial automation.

  Rozšírené automatizované riadenie skladovania pre dva vozíky alebo karusely

  Tall forklift in large warehouse, industrial automation, machine control, energy efficiency.

  Požiadavky vášho biznisu sú jedinečné.

  Vysoký výkon AS/RS ovládania môže predstavovať veľa výziev: počet jednotiek na systém sa neustále zvyšuje. Zložitosť, náklady na požiadavky úložných priestorov montáž a kabeláž, a.i. Automatizačná technika musí poskytnúť odpovede pre flexibilné servo riešenia, koncepty pre automatizáciu bez rozvádzačov a maximálnu podporu strojovej modularity cez mechaniky, elektroniky a softvér.

  Naši odborníci vám pomôžu v priebehu celého životného cyklu stroja.

  Obrázok, Machine LifecycleSolutions, Priemyselná výroba, ovládanie strojov
  • Riešenia

   Vysoko výkonné synchronizované osi / Sercos / Motion Controller LMC216 AS/RS architektúra riadenia môže slúžiť ako príklad pre automatizáciu širokej škály servom riadených strojov strednej úrovne: Jedno-, viac-osové a integrované servopohony môžu byť prevádzkované v zmiešaných konfiguráciách. Pohon, I / O a úsporná komunikácia cez automatizačnú zbernicu Sercos minimalizuje kabeláž. Dostupné sú typické aplikácie, ako off-the-shelf softvér, čo vedie k maximálnej flexibilite pri navrhovaní strojov.
  • Pridaná hodnota

   PacDrive 3 je založený na osvedčenej technológii logike pohybu, ktorá zjednocuje PLC, pohyb, a funkčnosť riadiacej robotiky na jedinú hardvérovú platformu. Sercos komunikácia pohonov, umožňuje vykonávanie I/O komunikácie a bezpečnú komunikáciu pomocou jedinej zbernice na Ethernete. S centralizovaným systémom architektúry je PacDrive ideálnym riešením pre riadenie širokej škály servo-riadenej výroby a zariadení pre manipuláciu s materiálom a robotiky, s použitím plne integrovanej programovej štruktúry v zhode s IEC 61131-3. Viac ako 80 000 strojov na celom svete je dnes riadených PacDrive.
  • Odlíšenie

   PacDrive 3, založený na báze automatizačnej architektúry, sa môže pružne prispôsobiť meniacim sa konfiguráciám servo osí. Typ regulátora je určený počtom osí alebo zložitosťou prevádzky. Žiadny iný hardvér nie je potrebné meniť, pretože plná prenositeľnosť programu prekonáva všetky obmedzenia na strane softvéru.