Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Vysoko výkonná robotika riadi až 30 robotov Delta

   Production line in a manufacturing facility for packaging, industrial automation, machine control, manufacturing execution system.

   Požiadavky vášho biznisu sú jedinečné.

   Ak súčasne beží 30, 60 alebo dokonca 99 synchronizovaných servo osí, a jedného alebo viac robotov je potrebné začleniť do stroja, potom musí byť koncepcia automatizácie dokonalá. Riadiace systémy musia poskytovať dostatočnú výkonovú rezervu, a programovacie koncepty musia zvládnuť kompexnosť zadania. Flexibilné servo riešenia sú potrebné pre zníženie priestoru skrine, rovnako ako kabeláž a náklady. Plug-and-play technológie a sofistikované diagnostické riešenia pre informačnú pomoc pri uvádzaní do prevádzky.

   Naši odborníci vám pomôžu v priebehu celého životného cyklu stroja.

   Obrázok, Machine LifecycleSolutions, Priemyselná výroba, ovládanie strojov
   • Riešenia

    Synchronizované osi / Sercos / Motion Controller LMC600 architektúra ukazuje možnosti: One PacDrive kontrolér synchronizuje až 99 servo osí, a môže ovládať zmiešané konfigurácie servo osí a niekoľko robotov. Servo systém multi-osí s pohonom a skriňou na báze integrovaných servomodulov, integrovaného bezpečnostného riešenia a efektívneho inžinierskeho prístupu. To sú piliere pre maximálnu slobodu pri navrhovaní vysoko výkonného zariadenia a robotiky pre manipuláciu s materiálmi.
   • Pridaná hodnota

    • Riešenie Single-kontroléra pre pohyb, logiku PLC a komunikáciu.
    • PacDrive 3 riešenia, poskytujú PLC, pohyb, a funkčnosť riadiacej robotiky na jedinej hardvérovej platforme.
    • Sercos komunikácia pohonov umožňuje vykonávanie I/O komunikácie a bezpečnú komunikáciu pomocou jediného, Ethernet-based Fieldbus.
    • S jeho centralizovaným systémom architektúry je PacDrive ideálnym riešením pre riadenie širokej škály servo-riadenej výroby a zariadení pre manipuláciu s materiálom a robotiky, s použitím plne integrovanej programovej štruktúry v zhode s IEC 61131-3. Viac ako 80 000 strojov na celom svete je dnes riadených PacDrive.
   • Diferenciácia

    • PacDrive 3 založený na báze automatizačnej architektúry sa môže pružne prispôsobiť meniacim sa konfiguráciám servo osí. Typ regulátora je určený počtom osí, alebo zložitosťou prevádzky. Žiadny iný hardvér nie je potrebné meniť, pretože plná prenositeľnosť programu prekonáva všetky obmedzenia na strane softvéru.
    • Softvérové knižnice sú k dispozícii pre manipuláciu s materiálom pre špecifické otázky. Knižnica robotiky obsahuje celú bežnú kinematiku.