Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Vysoko výkonné automatické riadenie vozidiel

   Default Alternative Text

   Riešite unikátne podnikateľské problémy.

   Účinnosť v zmysle modulárneho inžinierstva znamená plnú opakovateľnú použiteľnosť softvéru bez ohľadu na zložitosť stroja. To vyžaduje riadiaci softvér, ktorý je plne škálovateľný a pokrýva širokú škálu potrieb. Plná prenositeľnosť softvéru je dôležitá pre výkon a nákladovú efektivitu od najjednoduchších aplikácií sa 2-4 osami až po zložitejšie procesy.

   Naši odborníci vám pomôžu v priebehu celého životného cyklu stroja.

   Obrázok, Machine LifecycleSolutions, Priemyselná výroba, ovládanie strojov
   • Riešenie

    Architektúra na báze Sercos so synchronizovanými osami a pohybovým kontrolérom LMC101 umožňuje cenovo výhodnú automatizáciu malých strojov s max. štyrmi servo osami. Najmenší kontrolér radu PacDrive MC. Táto architektúra obsahuje servopohony Lexium 52 pre konfiguráciu s niekoľkými jednoduchými osami a klasickým pevne pripojeným bezpečnostným obvodom. Môžete využiť pokročilé pohybové funkcie, nástroje a knižnice určené pre stroje s až 100 osami.
   • Výhody

    • Autonómne riadiace systémy pre pohyb, PLC logika a komunikácia
    • PacDrive 3 je založená na overenej technológii logického riadenia pohybu, ktorá prepája funkcie PLC, pohybu a robotov na jednej hardvérovej platforme. 
    • Komunikácia pohonov Sercos umožňuje implementáciu bezpečnej I / O komunikácie prostredníctvom jednej fieldbus zbernice na báze Ethernetu.
    • Centralizovaná systémová architektúra PacDrive je ideálnym riešením pre riadenie rôznych výrobných a manipulačných zariadení a robotov so servopohonmi. Používa plne integrované programové štruktúry podľa IEC 61131-3.
   • Vychytávky

    Automatizačné architektúry založené na PacDrive 3 možno ľahko prispôsobiť meniacim sa konfiguráciu servo osí. Ak je potrebné pridať ďalšie osi alebo zvýšiť výkon, užívatelia môžu ľahko prejsť na sofistikovanejší model riadiacej jednotky. Nie je potrebné meniť žiadny iný hardvér, pretože plná prenositeľnosť softvéru rieši všetky prekážky v softvérovej časti.