Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Construction crane over building site at sunrise, smart buildings, Architect of efficiency, building automation.
   Vysoko modulárne a prispôsobiteľné riešenia ovládania vežových žeriavov od odborníkov v odbore automatizácie stavebných žeriavov

   Stavebné žeriavy: vežové žeriavy

   Obchodník pod vysokým žeriavom a s prilbou na hlave hovorí do mobilného telefónu o technických výkresoch, správe o udržateľnosti, ovládanie strojov, automatizácie budov.

   Výzvy

   Jednoduché, ľahko nastaviteľné riešenie. Modulárny prístup pre všetky rady strojov, až k pokročilým funkciám. Minimalizovaná kabeláž. Preventívna údržba a vzdialené monitorovanie. Lokálna podpora a dostupnosť náhradných dielov.
   Pôvodný text

   Riešenia pre ovládanie vežových žeriavov

   Inteligentné automatizačné riešenia pre vaše aplikácie stavebných žeriavov.

   Fakty

   • Pôvodný text Riešenie na báze frekvenčných meničov zabraňuje prehriatiu motorov a súčasne znižuje spotrebu energie.
   • Pôvodný text Testované, overené a zdokumentované architektúry zaisťujú funkčnosť. Jednoduchá konštrukcia vďaka schéme zapojenia a rozpisu materiálu
   • Zelená ikona laptopu Softvér pripravený na spustenie, obsahujúci našu knižnicu zdvíhacích funkcií, kompatibilných so štandardnými zdvíhacími architektúrami a HMI.
   • Pôvodný text Rozsiahla knižnica zdvíhacích funkcií vytvorená pre žeriavy, zahŕňajúce všetky požiadavky na moderné žeriavový systém, plus pokročilé funkcie, ako napríklad ochrana proti kývaniu.
   • Pôvodný text Globálna podpora na pracovisku v akomkoľvek jazyku. Od návrhu až po dokončenie, od prevádzky až po zlepšovanie. Schneider Electric je stále s vami.
   • Pôvodný text Bezpečnosť žeriavov: Naše zdvíhacie riešenia sú v súlade s normou ISO EN 13849-1, a umožňujú jednoduchú certifikáciu pre ochranu osôb a tovaru.