Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text
   Prepracované riešenie ovládania prístavných žeriavov pre hromadné vykladanie z lode na pobreží a portálových žeriavov s gumenými pneumatikami.

   Prístavné žeriavy STS a RTG

   Pôvodný text

   Výzvy

   Poloautomatické a plne automatizované žeriavy. Rozsiahla knižnica zdvíhacích funkcií so špeciálnymi funkciami, ako napríklad ochrana proti kývaniu. Minimalizovaná kabeláž. Preventívna údržba a vzdialené monitorovanie. Lokálna podpora a dostupnosť náhradných dielov.
   Pôvodný text

   Riešenie žeriavov pre hromadné vykladanie z lode na pobreží a portálových žeriavov s gumenými pneumatikami.

   Inteligentné riešenia automatizácie pre aplikácie prístavných žeriavov.

   Fakty

   • Pôvodný text Riešenie na báze frekvenčných meničov zabraňuje prehriatiu motorov a súčasne znižuje spotrebu energie.
   • Pôvodný text Testované, overené a zdokumentované architektúry zaisťujú funkčnosť. Jednoduchá konštrukcia vďaka schémam zapojenia a rozpisu materiálu
   • Zelená ikona laptopu Žeriavové šablóny: predpripravený softvér obsahuje našu knižnicu zdvíhacích funkcií, kompatibilné so štandardnými zdvíhacím architektúrami a HMI.
   • Pôvodný text Rozsiahla knižnica zdvíhacích funkcií vytvorená pre žeriavy, zahŕňajúca všetky požiadavky na moderné žeriavový systém, plus pokročilé funkcie, ako napríklad ochrana proti kývaniu.
   • Pôvodný text Globálna podpora na pracovisku v akomkoľvek jazyku. Od návrhu až po dokončenie, od prevádzky až po zlepšovanie. Schneider Electric je stále s vami.
   • Pôvodný text Bezpečnosť žeriavov: Naše zdvíhacie riešenia sú v súlade s normou ISO EN 13849-1, a umožňujú jednoduchú certifikáciu pre ochranu osôb a tovaru.