Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • large metal working facility
   Kompletné riešenie ovládania žeriavu od ovládania operátorom až po plne automatizované systémy.

   Špeciálne mostové žeriavy

   Predvolený alternatívny text

   Výzvy

   Poloautomatické a plne automatizované žeriavy. Rozsiahla knižnica zdvíhacích funkcií so špeciálnymi funkciami, ako napríklad ochrana proti kývaniu. Minimalizovaná kabeláž. Preventívna údržba a vzdialené monitorovanie. Lokálna podpora a dostupnosť náhradných dielov.
   veľký kovoobrábací závod

   Riešenie ovládania špeciálneho mostového žeriavu

   Inteligentné riešenie pre automatizáciu priemyselných žeriavových aplikácií.

   Fakty

   • Pôvodný text Riešenie na báze frekvenčných meničov zabraňuje prehriatiu motorov a súčasne znižuje spotrebu energie.
   • Pôvodný text Testované, overené a zdokumentované architektúry (TVDA) zaisťujú funkčnosť riešenia. Jednoduchý návrh pomocou schém zapojenia a rozpisov materiálu.
   • Zelená ikona laptopu Žeriavové šablóny: Predpripravený softvér obsahujúci našu knižnicu zdvíhacích funkcií, kompatibilné so štandardnými architektúrami zdvihov.
   • Pôvodný text Rozsiahla knižnica zdvíhacích funkcií vytvorená pre žeriavy, zahŕňajúca požiadavky moderných žeriavových systémov vrátane špeciálnych funkcií, ako napríklad ochrana proti kývaniu bremena.
   • Pôvodný text Globálna podpora na pracovisku v akomkoľvek jazyku. Od návrhu až po dokončenie, od prevádzky až po zlepšovanie. Schneider Electric je stále s vami.
   • Pôvodný text Naše riešenia pre zdvíhacie zariadenia sú v súlade s normou ISO EN 13849-1, a umožňujú jednoduchú certifikáciu pre ochranu osôb a tovaru.