Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text
   Jednoduché a konkurencieschopné riešenia pre riadenie stavebných žeriavov, prispôsobiteľná až po pokročilú úroveň funkcionality

   Stavebné žeriavy: Samonastaviteľné žeriavy

   Predvolený alternatívny text

   Výzvy

   Jednoduché, ľahko nastaviteľné riešenie. Modulárny prístup pre všetky rady strojov, až k pokročilým funkciám. Minimalizovaná kabeláž. Preventívna údržba a vzdialené monitorovanie. Lokálna podpora a dostupnosť náhradných dielov.
   Predvolený alternatívny text

   Riešenie ovládanie samostavitelného žeriavu

   Inteligentné automatizačné riešenia pre vaše aplikácie stavebných žeriavov.

   Fakty

   • Pôvodný text Riešenie na báze frekvenčných meničov zabraňuje prehriatiu motorov a súčasne znižuje spotrebu energie.
   • Pôvodný text Testované, overené a zdokumentované architektúry (TVDA) zaisťujú funkčnosť riešenia. Jednoduchá konštrukcia vďaka schémy zapojenia a rozpisu materiálu
   • Zelená ikona laptopu Predpripravený softvér obsahujúci našu knižnicu zdvíhacích funkcií, kompatibilných so štandardnými architektúrami zdvihov.
   • Pôvodný text Rozsiahla knižnica zdvíhacích funkcií vytvorená pre žeriavy, zahŕňajúce všetky požiadavky na moderné žeriavový systém, plus pokročilé funkcie, ako napríklad ochrana proti kývaniu.
   • Pôvodný text Globálna podpora na pracovisku v akomkoľvek jazyku. Od návrhu až po dokončenie, od prevádzky až po zlepšovanie. Schneider Electric je stále s vami.
   • Pôvodný text Bezpečnosť žeriavov: Naše riešenia pre zdvíhacie zariadenia sú v súlade s normou ISO EN 13849-1, a umožňujú jednoduchú certifikáciu pre ochranu osôb a tovaru.