Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text
   Veľké dátové centrá

   Veľké dátové centrá

   Riešenia pre životný cyklus vášho dátového centra nad 1 MW

   • T5 Dátové centrá

    V tomto videu si pozriete výpovede zákazníkov o tom, prečo si vybrali Schneider Electric ako svojho partnera pre infraštruktúru; prezident a CEO T5 Dátových centier diskutujú o ich inštalácii dátových centier.

   • Skvelé riešenie na chladnom mieste

    Schneider Electric nainštaloval prvý systém EcoBreeze v Amerike! Pozrite sa, ako nové známe kolokačné zariadenie od COGECA Data Services v Barrie v štáte Ontário používa naše chladiace zariadenia.

   • Pohodlná a efektívna kolokácia

    Zariadenie kolokácie dátového centra DataBank zaisťuje pohodlie a stáva sa efektívnejším riešením pre dátové centrá spoločnosti Schneider Electric.

   • Digitálne nemocnice

    Mercy Health je špičková zdravotnícka organizácia, ktorá si nás vybrala ako partnerov pre spoluprácu pri riešení všetkých svojich potrieb týkajúcich sa dátových centier za posledných šesť rokov. Spolupráca so spoločnosťou Schneider Electric umožnila spoločnosti Mercy posunúť svoj obchodný model z nemocnice podporovanej dátovým centrom na systém dátových centier podporujúci nemocnice.

    Úzka chodba IT miestnosti.

    Výzvy

    Potrebujete dátové centrá, ktoré držia krok s dnešným explozívnym tempom podnikania na báze cloudu a spracovania veľkých objemov dát. Toto dátové centrum musí byť spoľahlivé, efektívne a škálovateľné, a musí uchovávať vaše dáta v bezpečí. Ak chcete riadiť výkonnosť podniku, potrebujete monitorovať a ovládať celú vašu fyzickú infraštruktúru prostredníctvom automatizácie a integrácie správy dátových centier.
    Produktová fotka muža stojaceho v IT serverovej miestnosti.

    Veľké dátové centrá

    Prečo s nami spolupracovať

    • Ikona pre dátové centrá a siete Riešenia pre dátové centrá s kompletnými službami Schneider Electric je popredným poskytovateľom riešení dátových centier s kompletnými službami, od stojana po rack, od miestnosti až po budovu.
    • Pôvodný text
Veľké dátové centrá Náš zjednodušený a zlepšený prístup znižuje náklady, zvyšuje rýchlosť, výkon, dostupnosť, škálovateľnosť a výkonnosť.