Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Food and beverage manufacturing facility, machine control, distribution management.

   Riešenia pre riadenie pohybu

   Výrobky a systémy riadenia pohybu, ktoré dodávajú vášmu stroju život!

   • Váš partner pre riadenie pohybu

    Schneider Electric je vašim partnerom pre riadenie pohybu vo vašich strojových aplikáciách. Ponúkame kompletné riešenia riadenia servopohonov, vrátane riešení na mieru, nastavenia a podpory.

    Technik pracujúci na ovládacom paneli, elektrické siete, energetická účinnosť.

    Výzvy

    Riadenie pohybu je kľúčovým prvkom mnohých priemyselných strojov. Požiadavky na bezpečnostné funkcie stále rastú a energetická účinnosť sa stala prevažujúcim faktorom. Zvýšenie celkového počtu motorov v stroji vytvára dopyt po silnejšej (a lepšiej) softvérovej podpore, rovnako ako po inováciách, ktoré znižujú čas potrebný pre inštaláciu a uvedenie do prevádzky.
    Pôvodný text

    Naše riešenia pre riadenie pohybu

    Výrobky a systémy pre všestranné pohybové úlohy.

    Prečo spolupracovať so spoločnosťou Schneider Electric?

    • Pôvodný text Všeobecné riadenie pohybu Schneider Electric je jedným z popredných svetových poskytovateľov riešení pre riadenie pohybu. Všetky tieto riešenia nájdete v nástroji MachineStruxure.
    • Ikona grafu Riešenie Schneider Electric pre automatizáciu Automatizačné riešenie MachineStruxure pomáha rýchlejšie vytvárať inteligentnejšie stroje a zariadenia, a tým zvyšuje efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.