• Default Alternative Text

  Riešenie HVAC

  Sústreďujeme sa na pomoc pri vývoji a návrhu energeticky účinných riadiacich systémov HVAC pre vaše stroje.

  • Optimalizované riešenia pre aplikácie HVAC

   Pozrite sa, ako stavať energeticky účinné stroje a súčasne zjednodušiť údržbu a zvýšiť ziskovosť s riešeniami spoločnosti Schneider Electric pre aplikácie HVAC.  Navrhujte ekologické systémy HVAC s funkciami pre energetickú účinnosť, ako je napríklad riadenie energií, ovládanie vysokotlakových zariadení a riadenie kompresorov.

  • Globálny partner pro OEM

   Zákazníci po celom svete sa spoliehajú na osvedčené portfólio a podporu Schneider Electric, dôveryhodného globálneho partnera pre originálneho výrobcu zariadení.

   Pôvodný text

   Výzvy

   Bez ohľadu na vaše zameranie platí, že podmienkou spokojnosti vašich zákazníkov je, že budete dodávať odolné, energeticky účinné a spoľahlivé stroje, a to za zníženú cenu a v krátkych dodacích termínoch. Vaši zákazníci tiež očakávajú tie najlepšie služby, kedykoľvek a kdekoľvek na svete. Svojim výberom riešení pre ovládanie sa môžete odlíšiť v každej fáze procesu, od návrhu a vývoja, až po realizáciu a údržbu stroja.
   Pôvodný text

   Naše riešenia HVAC

   Pre chladiče alebo jednotky vzduchotechniky v komerčných budovách, obytných alebo priemyselných aplikáciách.

   Výhody

   • Pôvodný text HVAC Spoločnosť Schneider Electric vám pomôže rýchlo navrhnúť nákladovo optimalizovaný riadiaci systém HVAC so vstavaným riešením pre zníženie energetickej náročnosti. Zlepšite výkon strojov pomocou inovatívnej automatizačnej techniky a vyhradených funkcií HVAC aplikácií, doplnených o pokročilú technológiu pohonov energetickej účinnosti a súčasne zníženie nákladov na údržbu a zvýšenie spoľahlivosti.
   • Ikona grafu MachineStruxure Automatizačné riešenie MachineStruxure pomáha rýchlejšie vytvárať inteligentnejšie stroje a zariadenia, a tým zvyšuje efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.