• Workers managing the conveyor belt in a packaging facility, industrial automation, machine control, original equipment manufacturer.

  Riadenie manipulácie s materiálom

  Zvýšte inteligenciu vašich systémov pre manipuláciu s materiálom aj vášho podnikania!

  • Optimalizujte svoj proces

   Pozrite sa, ako môžete optimalizovať svoje procesy manipulácie s materiálom pomocou nášho kompletného radu komponentov s integrovanou bezpečnosťou. Naučte sa, ako pomocou mnohých funkcií znížiť spotrebu energie a zrýchliť vašu prevádzku.

  • Energeticky účinné automatizované úložisko

   Syleps, výrobca produktov pre potravinársky a logistický priemysel, požiadal spoločnosť Schneider Electric o pomoc pri využití energetickej účinnosti na posilnenie svojej konkurenčnej výhody.

   Vysokozdvižný vozík vo veľkom sklade, priemyselná automatizácia, ovládanie strojov, energetická účinnosť.

   Výzvy

   Bez ohľadu na váš odbor - skladovacie a dopravníkové systémy, zhromažďovanie a triedenie alebo plný automatizovaný sklad - ak chcete zvýšiť ziskovosť, potrebujete dodávať bezpečnejšie, pripojené, flexibilné a efektívne stroje, a to za zníženú cenu a v kratších dodacích termínoch.
   Moderná výrobná linka pre potravinárske továrne, potravinárstvo, ovládanie stroja, priemyselná automatizácia.

   Riešenia systémov pre manipuláciu s materiálom

   Prečo spolupracovať so spoločnosťou Schneider Electric?

   • Pôvodný text Manipulácia s materiálom Dodávame automatizačné riešenia, ktoré vám umožnia rýchlo vytvoriť viac prepojené, efektívnejšie, flexibilnejšie a bezpečnejšie systémy pre manipuláciu s materiálom.
   • Ikona grafu MachineStruxure Automatizačné riešenie MachineStruxure pomáha rýchlejšie vytvárať inteligentnejšie stroje a zariadenia, a tým zvyšuje efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.