Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Riešenia bezpečnosti strojov

   Vyrábajte bezpečné a efektívne stroje v súlade s predpismi

   • Schneider Electric knižnice Preventa SISTEMA a VDMA

    Stiahnite si najnovšie bezpečnostné knižnice Schneider Electric pre použitie v SISTEMA a ďalších nástrojoch!

    Stiahnuť teraz
    Default Alternative Text
   • Preventa - kompletné riešenie bezpečnostného reťazca stroja

    Zoznámte sa s poskytovateľom komplexného bezpečnostného reťazca na základe technológií Preventa. Pomôžeme vám ľahko dosiahnuť správnu úroveň bezpečnosti pre vaše zariadenie!

    Pôvodný text

    Výzvy

    Výrobcovia strojov sa snažia zlepšovať bezpečnosť strojov, bez ohrozenia výrobných cieľov v dynamických priemyselných prostrediach. Bezpečnosť má priamy vplyv na produktivitu používateľov a dobrú povesť firmy. Zaistenie správnej úrovne bezpečnosti na vašom stroji však môže byť ťažké vzhľadom k platným predpisom a širokému portfóliu ponúk. Uistite sa, že máte správne znalosti bezpečnostných aplikácií.
    Pôvodný text

    Naše riešenia bezpečnosti stroja

    Pokrývajú všetky funkcie bezpečnosti a škálovateľnosti, ktoré potrebujete pre váš stroj.

    Prečo spolupracovať so spoločnosťou Schneider Electric?

    • Predvolený alternatívny text Poskytovateľ komplexného bezpečnostného reťazca Bezpečnostné reťazce Schneider Electric pokrývajú všetky funkcie bezpečnosti a škálovateľnosti potrebné na zlepšenie efektívnosti a ziskovosti. Preventa ponúka dlhý rad bezpečnostných produktov, ktoré vyhovujú medzinárodným normám, a poskytujú najkomplexnejšiu ochranu personálu a zariadení.
    • Ikona grafu MachineStruxure Automatizačné riešenie MachineStruxure pomáha rýchlejšie vytvárať inteligentnejšie stroje a zariadenia, a tým zvyšuje efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.