Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Systémové riešenia TVDA

   Skráťte čas návrhu pomocou testovaných, overených a zdokumentovaných architektúr!

   • Zvýšte inteligenciu vášho stroja. Jednoducho. MachineStruxure

    Naše architektúry pripravené na použitie (TVDA) vám pomôžu skrátiť čas uvedenia na trh.

    Pôvodný text

    Výzvy

    Nájdite inovatívne spôsoby rýchlejšieho navrhovania a vytvárania účinnejších a nákladovo efektívnejších zariadení. Vaše systémy musia byť spoľahlivé, rozšíriteľné a schopné poskytovať ekonomické riešenia pre vaše stroje. Potrebujete systém automatizácie, ktorý je možné ľahko nainštalovať a efektívne používať. Taký systém musí zahŕňať predprípravu, ľahko recyklovateľný softvér a podporu pre rýchlu adaptáciu. Transparentnosť systému je nevyhnutná, rovnako ako konektivita pre diaľkové programovanie, ovládanie a monitorovanie.
    Pôvodný text

    Naše systémové riešenia TVDA

    Urýchlite konštrukciu, inštaláciu a uvedenie do prevádzky pomocou flexibilných a overených architektúr pripravených na použitie

    Prečo s nami spolupracovať

    • Pôvodný text
Testované, overené a zdokumentované architektúry (TVDA, Tested, Validated, Documented Architectures) Prístup ku kompletnej dokumentácii. Schémy zapojení, aplikácie HMI a šablóny projektov pre urýchlenie návrhu, inštalácie a uvedenie do prevádzky a naša pridaná hodnota v celom procese.
    • Ikona grafu Automatizačné riešenie MachineStruxure Automatizačné riešenie MachineStruxure pomáha rýchlejšie vytvárať inteligentnejšie stroje a zariadenia, a tým zvyšuje efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.