Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Riešenia pre riadenie strojov

   Naše energeticky efektívne, inteligentné a na mieru vytvorené riešenia pre riadenie strojov umožňujú dosahovanie vynikajúcich výsledkov vo vašom obore. Objavte inovatívne systémy pre automatizáciu a riadenie strojov vo vašich aplikáciách.

   Preskúmajte našu inteligentnú ponuku
   • Váš partner pre riadenie pohybu

    Schneider Electric je vašim partnerom pre riadenie pohybu vo vašich strojových aplikáciách. Ponúkame kompletné riešenia riadenia servopohonov, vrátane riešení na mieru, nastavenia a podpory.

   • Taliansko: Minipack-Torre

    Minipack-Torre už vo svojich baliacich strojoch využíva ovládače NEXT.

   • Nemecko: Alpha Laser

    Spoločnosť Alpha Laser si zvolila riadenie od Schneider Electric pre nákladovo efektívny laserový rezací stroj.

    Pripravte váš stroj na budúcnosť.

    Výzvy

    Zachovanie konkurenčnej výhody vyžaduje, aby ste pri vývoji inovatívnych, energeticky účinných stratégií pri návrhu strojov používali aj iné ako tradičné stratégie, ktoré skrátia čas návrhu a výrobné náklady. Nové technológie a vývoj ľudských zvykov potrebujú stroje, ktoré sa trvalo prispôsobujú svojmu prevádzkovému prostrediu.
    Technici Schneider Electric diskutujú o priemyselnej výrobe a automatizácii

    Riešenie pre stroje a zariadenia

    Podporujeme vás v snahe o energetickú účinnosť, pri navrhovaní riadenia a v priebehu vytvárania ponúk a procesov

    Prečo s nami spolupracovať?

    • Inteligentná energia a ikona riadenia motorov Stavajte stroje budúcnosti Stroje budúcnosti sú inteligentnejšie, bezpečnejšie a ekologickejšie. Sú viac prepojené, flexibilné a účinné. Využívanie inteligentných produktov umožňuje preventívnu údržbu, jednoduchú spoluprácu a nižšie náklady na prevádzku.
    • Ikona grafu Zaistite svoje podnikanie pre budúcnosť. Riešenie automatizácie pomocou MachineStruxure od Schneider Electric vám pomôže stavať inteligentnejšie stroje a zariadenia rýchlejšie, a tým zvýši efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.