Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text
   Pozrite sa na naše inovácie pre budúcnosť

   Preskúmajte Smart City

  • Carson City, Nevada USA

   Efektívne monitorovanie rôznych mestských prevádzok v Carson City prinieslo zamestnancom zefektívnenie a skrátenie pracovného času. Využili len tie najlepšie dostupné technológie inteligentných miest od Schneider Electric.

   Prečítajte si celý príbeh
   Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
  • Boston, Massachusetts USA

   Na podporu iniciatívy Greenovate Boston plánuje mesto znížiť spotrebu energie o 80 percent do roku 2050 zmenou účinnosti a správania sa, rovnako ako zaistením vizualizácie spotreby energie po celom meste.

   Ďalšie informácie
   server racks in a server room, big data analytics
  • Brémy, Nemecko

   Mesto Brémy vykonalo štandardizáciu na softvér Wonderware pre zaistenie centralizovanej správu svojho majetku. Výsledkom je znížená spotreba energie a zlepšená komunikácia a správy.

   Ďalšie informácie
   Default Alternative Text
  • GreenLys, Francúzsko

   Projekt rozvoja inteligentných sietí GreenLeys v Lyone a Grenobli slúži ako experimentálna platforma pre inovačné riešenia od výroby energie až po jej spotrebu.

   Pôvodný text

   Každé mesto je jedinečné

   Neexistuje jediná cesta k tomu, ako sa stať inteligentným (smart) mestom. Projektanti potrebujú riešenia, ktoré sa zameriavajú na špecifické ciele ich mesta. Dynamicky sa zlepšujúca infraštruktúra umožňuje mestám podporovať ich unikátne plány a zároveň sa sústrediť na hospodársky rast.
   Pôvodný text

   Zistite viac o Smart City