Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text
   Automatizácia, upgrade a rozšírenie

   Modernizácia siete

   • Minera SGrid Inteligentná odpoveď na výkyvy napätia

    Minera SGrid je regulovaný distribučný transformátor, ktorý pomáha distribučným sieťam eliminovať riziká vyplývajúce s výkyvov napätia. Je to inovatívne riešenie založené na preverenej technológii a spĺňajúce požiadavky najnovších predpisov. Pozrite sa, ako riešenie Mineral Grid zlepšuje kvalitu siete ako v existujúcich, ako aj v nových rozvodniach.

   • Zvýšenie bezpečnosti prináša ďalšie výhody

    Zistite, ako jedna americká energetická spoločnosť implementovala nákladovo efektívne riešenie, ktoré viedlo zvýšeniu bezpečnosti pracovného prostredia a spoľahlivosti dodávok energie spotrebiteľom.

    Ďalšie informácie
    Night view of an Industrial landscape, Heat station and the river, Industrial production.
   • Šetrenie energiou v ére inteligentných sietí

    Nové predpisy nútia distribútorov energie zlepšovať účinnosť v celej sieti. Tento dokument popisuje stratégiu využitia nástrojov inteligentných sietí, vďaka ktorým dosiahnete nielen typické, ale priamo excelentné účinnosti.

    Získajte viac informácií
    High Voltage Power Lines at dusk, electric power distribution, smart grid.
    Pôvodný text

    Výzvy

    Modernizácia siete rieši problémy ako spoľahlivosti a odolnosti starnúcej infraštruktúry, tak aj flexibility, ktorá by zvládla rastúci počet pripojených distribuovaných zdrojov energie (DER).
    Letecký pohľad na New York City, inteligentné mesto v noci.

    Riešenia pre modernizáciu rozvodných sietí

    Prečo by ste mali spolupracovať so spoločnosťou Schneider Electric?

    • Ikona pre distribúciu Spoľahnite sa na bezpečné prevádzky Pomáhame vám garantovať nepretržitú dodávku bezpečnej, spoľahlivej a kvalitnej energie pre vašich zákazníkov.
    • Pôvodný text Prispôsobte infraštruktúru novým výzam Majte nové nároky na siete pod kontrolou. Pomáhame energetickým spoločnostiam zjednodušiť a vybalancovať rovnicu energetického dopytu.