Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • osaka japan at night smart cities

   Energetika

   Moderní dodávatelia elektriny využívajú inteligentné siete. Prekonajte potenciálne problémy a uspokojenie potreby svojich zákazníkov nielen dnes, ale aj v budúcnosti. S našim inovatívnym riešením pre energetiku.

   Navštívte webináre
   konzultant pre efektívne riadenie energií v prilbe pred oknom a elektrárňou

   Výzvy

   Pri súčasnom znižovaní nákladov musia dodávatelia elektriny udržiavať vysokú efektivitu prevádzky, digitalizovať procesy tzv. End-to-end a zlepšovať výkon. Čelí tiež riziku vyrovnávania dopytov na špičky. Aké je riešenie? Inteligentné siete, nové obchodné modely a zákaznícke služby.

   Prečo by ste s nami mali spolupracovať?

   • Ikona pre nástroje
Prevádzková dokonalosť Zvýšte svoju produktivitu v meniacom sa svete energetiky. Pri súčasnom znížení nákladov zlepšite bezpečnosť, spoľahlivosť a stabilitu svojej distribučnej siete.
   • Ikona grafu Odborné znalosti v odbore distribúcie energie Poďme zmeniť spôsob riadenia sietí. Naše nové služby vám pomôžu zlepšiť vaše služby zákazníkom. Uľahčíme vám plnenie predpisov vzťahujúcich sa k obnoviteľným zdrojom. Rýchlo zlepšíte flexibilitu svojej distribučnej siete.
   • Virtuálne synchronizovaná výroba

    Energia z obnoviteľných zdrojov je okamžite pripravená podporiť stabilitu siete

    Zistite ako
    Renewable energy
   • Investujte do správnych technológií aj v prípade inteligentných sietí

    Energetické spoločnosti sa dnes pohybujú v silne konkurenčnom prostredí. Musí byť neustále schopný znižovať svoje náklady a hľadať nové cesty k zvýšeniu zisku. Samozrejme bez negatívneho vplyvu na úroveň služieb, ktoré poskytujú koncovým spotrebiteľom.

    Ako pomôcť dodávateľom elektriny proaktívne plánovať
    Helping utilities plan ahead
   • Veľký sen: Budúcnosť spoľahlivosti pre dodávateľa elektriny

    Spoľahlivosť patrí medzi popredné záujmy dodávateľov elektriny - a právom. Ako ju môžu zlepšiť?

    Zistite to
    The future of reliability for utilities
   • Ako môžu inteligentné siete dosiahnuť svoj potenciál

    V tomto rozhovore pre časopis  Edificios e Energia uvádza Alain Glatigny, viceprezident pre inovácie Smart Grid v spoločnosti Schneider Electric, návrhy opatrení, ktoré by mala Európska únia prijať na podporu rozvoja inteligentných sietí.

    Ďalšie informácie
    Smart grids to reach their potential