• osaka japan at night smart cities

  Energetika

  Moderní dodávatelia elektriny využívajú inteligentné siete. Prekonajte potenciálne problémy a uspokojenie potreby svojich zákazníkov nielen dnes, ale aj v budúcnosti. S našim inovatívnym riešením pre energetiku.

  Navštívte webináre
  konzultant pre efektívne riadenie energií v prilbe pred oknom a elektrárňou

  Výzvy

  Pri súčasnom znižovaní nákladov musia dodávatelia elektriny udržiavať vysokú efektivitu prevádzky, digitalizovať procesy tzv. End-to-end a zlepšovať výkon. Čelí tiež riziku vyrovnávania dopytov na špičky. Aké je riešenie? Inteligentné siete, nové obchodné modely a zákaznícke služby.

  Prečo by ste s nami mali spolupracovať?

  • Ikona pre nástroje
Prevádzková dokonalosť Zvýšte svoju produktivitu v meniacom sa svete energetiky. Pri súčasnom znížení nákladov zlepšite bezpečnosť, spoľahlivosť a stabilitu svojej distribučnej siete.
  • Ikona grafu Odborné znalosti v odbore distribúcie energie Poďme zmeniť spôsob riadenia sietí. Naše nové služby vám pomôžu zlepšiť vaše služby zákazníkom. Uľahčíme vám plnenie predpisov vzťahujúcich sa k obnoviteľným zdrojom. Rýchlo zlepšíte flexibilitu svojej distribučnej siete.
  • Virtuálne synchronizovaná výroba

   Energia z obnoviteľných zdrojov je okamžite pripravená podporiť stabilitu siete

   Zistite ako
   Renewable energy
  • Investujte do správnych technológií aj v prípade inteligentných sietí

   Energetické spoločnosti sa dnes pohybujú v silne konkurenčnom prostredí. Musí byť neustále schopný znižovať svoje náklady a hľadať nové cesty k zvýšeniu zisku. Samozrejme bez negatívneho vplyvu na úroveň služieb, ktoré poskytujú koncovým spotrebiteľom.

   Ako pomôcť dodávateľom elektriny proaktívne plánovať
   Helping utilities plan ahead
  • Veľký sen: Budúcnosť spoľahlivosti pre dodávateľa elektriny

   Spoľahlivosť patrí medzi popredné záujmy dodávateľov elektriny - a právom. Ako ju môžu zlepšiť?

   Zistite to
   The future of reliability for utilities
  • Ako môžu inteligentné siete dosiahnuť svoj potenciál

   V tomto rozhovore pre časopis  Edificios e Energia uvádza Alain Glatigny, viceprezident pre inovácie Smart Grid v spoločnosti Schneider Electric, návrhy opatrení, ktoré by mala Európska únia prijať na podporu rozvoja inteligentných sietí.

   Ďalšie informácie
   Smart grids to reach their potential