Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Struxureware pre zdravotníctvo

   Physicians rushing patient down corridor

   Výzvy

   • Správa finančných výziev a efektivity nemocnice. Zaistenie bezpečnosti a spokojnosti pacientov. Komplexná správa budov, prevádzka a údržba nemocníc. Posilnenie bezpečnosti nemocníc. Dodržiavanie zákonných noriem.
   • Riešenia

    Riešenie Struxuware pre zdravotníctvo prináša flexibilné a škálovateľné a pritom konzistentné, riešenie. Poverené osoby majú kedykoľvek a odkiaľkoľvek prístup k potrebným údajom, na základe ktorých môžu robiť informované rozhodnutia.

   • Pridaná hodnota

    Do roku 2050 sa počet obyvateľov v seniorskom veku zdvojnásobí. Už dnes majú nemocnice problémy s nachádzaním zdrojov potrebných pre zaistenie starostlivosti o pacientov. Ako dokážu zdravotnícke zariadenia uspokojiť rastúce požiadavky? Správny predpis je StruxureWare pre zdravotníctvo.

   • Rôznorodosť

    Riešenie StruxureWare pre zdravotníctvo prináša užitočné aplikácie, ktoré zdravotníckym zariadeniam zaistia jasný prehľad o energetických tokoch a predovšetkým prístup k potrebným údajom v reálnom čase. Tak sa maximalizuje efektivita a výkon od ambulancie až po zasadacie miestnosti predstavenstva.

   Pôvodný text

   Aplikácie

   Len Schneider Electric ponúka najlepší softvér a hardvér, kombinovaný s bezkonkurenčnou podporou a službami. Tak môže dojsť k zvýšeniu výkonu a energetických úspor v celej vašej zdravotníckej organizácii. Otvorené štandardy zaisťujú interoperabilitu; škálovateľné riešenia zvyšujú flexibilitu; prístup k údajom zdravotníckej infraštruktúry v reálnom čase zlepšuje rozhodovania a z nich plynúce výsledky. Získajte maximálny prehľad o toku energií a údajov vo svojom zdravotníckom zariadení. Len tak ho budete môcť riadiť ako nikdy predtým.

   Prínos

   • Dvaja muži si prezerajú röntgenový snímok a prehľad spotreby energií v nemocnici, vykazovanie trvale udržateľného rozvoja, softvér pre energetický manažment, riešenie pre zdravotníctvo.

    Znížte náklady na energie!

   • Technik kontroluje elektrický generátor a zapisuje poznámky, výroba elektrickej energie, elektrická energia, správa dát.

    Zaistite spoľahlivú energiu a vytvorte dobré prostredie pre uzdravovanie!

   • Mladý ošetrovateľ alebo doktor na nemocničnej chodbe

    Poskytnite v pravý čas správne informácie správnej osobe - kedykoľvek a odkiaľkoľvek!

   • Skupina pracovníkov sleduje prenos so zabezpečovacích systémov na niekoľkých monitoroch, kybernetická bezpečnosť, vykazovanie trvalo udržateľného rozvoja.

    Zaistite celkové zabezpečenie nemocnice.

   • Firemný tím

    Dosiahnite svoje ciele z oblasti legislatívy, v efektívnom hospodárení s energiami a trvalo udržateľnom rozvoji.