Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Resource Advisor

   • Prečítajte si

    • Read more about Schneider Electric solutions

     Ako šikovne riadiť energetické a environmentálne údaje podniku v 6 krokoch

     Bez ohľadu na pôvod firemných energetických a environmentálnych údajov, pre zmysluplný reporting a rozhodovanie ich potrebujete všetky. Veľa spoločností tieto údaje stále ešte spracúva ručne. Z niektorých zdrojov to ide celkom jednoducho, ostatné (objemné alebo ťažko dostupné) však situáciu komplikujú. Zdroje údajov je jednoduché automatizovať a niektoré údaje je oveľa náročnejšie získavať. Stiahnite si nášho sprievodcu a dozviete sa, ako identifikovať, získavať a interpretovať milióny dátových bodov, ktoré vaša organizácia potrebuje.

     Získajte viac informácií
    • Read more about Schneider Electric solutions

     Zistite viac o riešení StruxureWare Resource Advisor

     Resource Advisor je firemná softvérová aplikácia od spoločnosti Schneider Electric, ktorá vám poskytne zabezpečený prístup k údajom a prehľadom o energetickej účinnosti a stave udržateľného rozvoja. Využite všetky výhody softvéru a integrujte údaje zo všetkých vašich existujúcich zdrojov do jedinej celopodnikovej platformy!

     Získajte viac informácií