Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Resource Advisor

   • Riešenie Resource Advisor pomáha globálnej automobilke znižovať náklady a emisie GHG

    Priemysel stavebných hmôt a automobilový priemysel čelí tlaku na zlepšenie transparentnosti dodávateľského reťazca. Výrobcovia stále častejšie žiadajú svojho dodávateľa o predloženie ich iniciatív v oblasti trvalo udržateľného rozvoja, o vyplnenie rôznych dotazníkov alebo hodnotení. V dôsledku toho dodávatelia nehľadajú len cestu k zjednodušeniu týchto tzv. reportov, ale snažia sa ušetriť tiež zdieľaním informácií medzi svojimi prevádzkami.

    Zistite viac
    Data Centers
   • Spoločnosť Blackstone si zvolila riešenie Resource Advisor

    „Trh je zaplavený riešeniami pre sledovanie emisií CO2, nákladov na energie, atď. Resource Advisor prepája nákladovo prediktívne energetické modely s nastavenými prioritami projektu, diagnostikou a reportingom.“ Preto si spoločnosť Blackstone zvolila na získanie jasného a zrozumiteľného pohľadu na svoje energetické toky riešenie Resource Advisor. Kombinácia diagnostiky a projektového riadenia je vynikajúca pre organizovanie a stanovovanie priorít nesúrodých a prepojených elementov efektívneho programu udržateľnosti.“

    Don Anderson | Chief Sustainability Officer | Blackstone Group

    Zistite viac
    Default Alternative Text