• Two physicians reviewing big data analytics, facility management software.

  Služby ArcFM Enterprise GIS

  Pôvodný text

  Výzvy

  Riešenie inteligentnej siete Sada pre dodávateľov elektriny

  Grafický informačný systém ArcFM Enterprise Geographical Information System poskytuje grafické prostredie bohaté na údaje, ktoré zobrazujú informácie, ktoré infraštruktúra potrebuje. Geografický informačný systém ArcFM GIS poskytuje intuitívny spôsob modelovania, návrhu, údržby a riadenia informácií, na princípe mapy.

  Popis tabuľky s ponukou riešení ArcFM Enterprise GIS Solution

  Default Alternative Text
  • Riešenia

   Geografický informačný systém ArcFM Enterprise GIS ponúka intuitívnu cestu k modelu, návrhu, údržbe a riadeniu informácií o podniku, založenú na princípe mapy. Máte k dispozícii spoľahlivé informácie o kritických funkciách, ako je expedícia, odstraňovanie chýb, inžinierska analýza a dokonca aj vzťahy s médiami v priebehu odstávok.
  • Hodnotná ponuka

   Balíček podpory na mieru pomáha riadiť a znižovať náklady, a súčasne zlepšuje dostupnosť zariadení a predlžuje ich životnosť. Pokoj vám zaistí globálna spoločnosť s odbornou znalosťou výrobcu, ktorý ponúka dlhodobú podporu a záväzok krátkej reakčnej doby, čím vás tiež chráni pred nečakanými finančnými problémami.
  • Diferenciácia

   Tím Schneider Electric, poskytujúci podporu pomocou ArcFM Enterprise GIS, je tvorený vysoko kvalifikovanými technikmi s niekoľkoročnými skúsenosťami. Tento tím je dôležitým faktorom pre trvalý úspech našich zákazníkov, ktorí tak môžu využívať viac výhod produktov ArcFM GIS.