• Default Alternative Text

  Servisné služby

  Optimalizujte procesy a čerpanie rozpočtov maximalizovaním životného cyklu vašich zariadení. Zvýšte ich výkonnosť, zlepšite bezpečnosť a znížte náklady na údržbu – to všetko so skúseným poskytovateľom komplexných servisných služieb a partnerom, ktorému môžete dôverovať.

  Pozrieť video

  Schneider Electric je tu pre vás

  V našich servisných službách objavíte naše hlavné princípy: podporu, flexibilný prístup, proaktívne vedenie a kompletnú transparentnosť. Vďaka týmto princípom sme schopní neustále bezpečne vykonávať naše odoborné služby a umožňovať vám tak plnú prevádzku.

  Služby určené pre vaše potreby

  • Regardless of equipment age, we have service options that include Maintenance, Remote Management, Spare Parts, Training, Modernization and Consultation; aligned to 5 key phases of the Asset Management Life Cycle. Worker and manager in warehouse. Rozvody elektrickej energie

  • Businessman with plans overlooking production floor stays ahead of ever growing challenges with truly comprehensive life-cycle Field Services from Schneider Electric. Priemyselná automatizácia

  • Data Center Technicians working, IT Business, data center operations. Napájanie a chladenie

  • Default Alternative Text Riadenie budov

  Default Alternative Text

  Services for every stage of the life cycle

  Plan - Install - Operate - Optimize - Renew

  Prečo spolupracovať so Schneider Electric

  • Predvolený alternatívny text
Váš univerzálny poskytovateľ služieb Naše služby sú dostupné celosvetovo, naprieč všetkými odvetviami. Poskytujeme odborné služby počas celéh oživotného cyklu zariadní, v malých prevádzkach aj veľkých podnikoch.
  • Pôvodný text
Skoťte náklady na údržbu Jeden servisný plán s jedným poskytovateľom služieb. Vďaka plánovaným preventívnym zásahom sa vyhnete prekvapeniam, zjednodušíte si riadenie a prípravu rozpočov.

  Kontaktujte nášho zástupcu!

  Spojte sa s našimi odborníkmi a získajte podporu pre váš projekt bez ohľadu na jeho štádium. Získajte podporu, ktorú potrebujete.
  Kontaktujte nás