Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Servisné služby

   Optimalizujte procesy a čerpanie rozpočtov maximalizovaním životného cyklu vašich zariadení. Zvýšte ich výkonnosť, zlepšite bezpečnosť a znížte náklady na údržbu – to všetko so skúseným poskytovateľom komplexných servisných služieb a partnerom, ktorému môžete dôverovať.

   Pozrieť video

   Schneider Electric je tu pre vás

   V našich servisných službách objavíte naše hlavné princípy: podporu, flexibilný prístup, proaktívne vedenie a kompletnú transparentnosť. Vďaka týmto princípom sme schopní neustále bezpečne vykonávať naše odoborné služby a umožňovať vám tak plnú prevádzku.

   Služby určené pre vaše potreby

   • Regardless of equipment age, we have service options that include Maintenance, Remote Management, Spare Parts, Training, Modernization and Consultation; aligned to 5 key phases of the Asset Management Life Cycle. Worker and manager in warehouse. Rozvody elektrickej energie

   • Businessman with plans overlooking production floor stays ahead of ever growing challenges with truly comprehensive life-cycle Field Services from Schneider Electric. Priemyselná automatizácia

   • Data Center Technicians working, IT Business, data center operations. Napájanie a chladenie

   • Default Alternative Text Riadenie budov

   Default Alternative Text

   Services for every stage of the life cycle

   Plan - Install - Operate - Optimize - Renew

   Prečo spolupracovať so Schneider Electric

   • Predvolený alternatívny text
Váš univerzálny poskytovateľ služieb Naše služby sú dostupné celosvetovo, naprieč všetkými odvetviami. Poskytujeme odborné služby počas celéh oživotného cyklu zariadní, v malých prevádzkach aj veľkých podnikoch.
   • Pôvodný text
Skoťte náklady na údržbu Jeden servisný plán s jedným poskytovateľom služieb. Vďaka plánovaným preventívnym zásahom sa vyhnete prekvapeniam, zjednodušíte si riadenie a prípravu rozpočov.

   Kontaktujte nášho zástupcu!

   Spojte sa s našimi odborníkmi a získajte podporu pre váš projekt bez ohľadu na jeho štádium. Získajte podporu, ktorú potrebujete.
   Kontaktujte nás