Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Sedna ponúka štíhlosť, variabilitu a komfort

  Default Alternative Text

  Na prvý pohľad jednoduchý a diskrétny vypínač zaujme nielen svojim dizajnom. Je príjemný na dotyk a má len minimum rýh, preto sadajúci prach nedostane žiadnu šancu. Okrem základných farieb – bielej a krémovej, Sednu nájdete aj v atraktívnom hliníkovom a titánovom prevedení.

  Samozrejmosťou produktového radu Sedna je možnosť farebne kombinovať krycí rámček a telo prístroja vypínačov, ale aj zásuviek a ďalších mechanizmov. Umožní tak ešte dokonalejšie zladiť vypínače s interiérom. Farebné variácie v kombinácii zo štíhlym tvarom provokujú k hre so zmyslami a fantáziou. Tí, čo radi experimentujú, môžu svoj domov osviežiť napríklad hliníkovým prístrojom so šedozeleným rámčekom, prípadne krémový prístroj s červeným. Pokojne tak môžete z vypínačov vytvoriť samostatný estetický prvok v interiéri.
  Vypínače Sedna zaujmú nielen na prvý pohľad. Zraku ukrytý teleskopický ovládač poteší najmä v prípade, ak steny nie sú rovnomerne omietnuté. Sedna si s tým hravo poradí. Kryt vypínača ukrýva drobnú plastovú časť, vďaka ktorej sa vypínač prispôsobí akýmkoľvek nerovnostiam a bude bezchybne spínať. Oceníte to najmä v prípade montáže prístrojov do viacnásobného rámčeka. Sedna si poradí aj vtedy, ak sa montážne rámčeky prekrývajú, sú pootočené, prípadne je jeden vyššie a ostatné nižšie.

  Produktový rad Sedna ponúka v rovnakom dizajne okrem vypínačov aj zásuvky, stmievače, dátové, telefónne, televízne, satelitné a reproduktorové zásuvky. Zladiť si môžete aj termostaty, kartové spínače, žalúziové ovládače alebo nočné svetlo. Pre ľahšiu orientáciu v tme ponúka Sedna podsvietené vypínače s efektným modrým podsvietením. Sedna myslí aj na bezpečnosť našich detí, preto sú detské záslepky súčasťou každej Sedna zásuvky.
  Stiahnite si katalóg vypínačov Sedna.