Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

    • Chceli by ste high-endovú domácnosť? Investujte do vhodných zásuviek

    Default Alternative Text

    Ak sa chystáte prerábať rozvody a máte v pláne si vo vynovenej domácnosti dopriať tie najkvalitnejšie audioviziuálne zážitky, určite by ste mali investovať do multimediálnych zásuviek. Bez tých sa domácnosť audiofila či milovníka kvalitného obrazu jednoducho nezaobíde.

    Pre fajnšmekrov, ktorí neznesú pohľad na trčiace káble a dbajú na dokonalosť zvuku a obrazu, prináša spoločnosť Schneider Electric nové, multimediálne zásuvky. Dátové USB, HDMI, RCA, VGA a audio konektory umožňujú napojenie zariadení vo veľkej vzdialenosti od zdroja, pričom kvalita prenosu dát je na najvyššej úrovni.

    Okrem vynikajúcej funknčnosti, ktorá dáva slovu „variabilita“ nový význam, dbali dizajnéri na mimoriadne decentný a vkusný vzhľad. Rad Unica je k dispozícii v štyroch farbách: polar, marfil, grafit a hliník. Rad Altira zasa vo farbe Polar. Tieto multimediálne zásuvky sa vyrábajú ako jednomodulové prístroje a je možné ich kombinovať s inými jednomodulovými prístrojmi. Prístroje radu Unica sa montujú do montážneho rámčeka Zamak a rad Altira je určený pre priamu montáž do káblových úložných systémov (podlahových krabíc, parapetných kanálov, stĺpov a podobne).