Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Deň elektromobility v Bratislave

  Default Alternative Text
  V piatok sa Námestie M. R. Štefánika v Bratislave stalo centrom slovenskej elektromobility. Na Bratislava eMobil 2017 predstavilo celkovo 18 vystavovateľov 30 modelov elektrických vozidiel, ktorí návštevníkom zároveň ukázali, ako takéto autá fungujú. Hlavným partnerom podujatia bola spoločnosť Schneider Electric.

  Firma Schneider Electric, ktorá spolupracuje so značkami ako napríklad BMW, Nissan, Hyundai či Renault, na podujatí prezentovala viacero funkčných riešení pre nabíjanie elektromobilov. Nimi a ďalšími inovatívnymi technológiami a projektmi tak dlhodobo podporuje rozvoj elektromobility.

  Bratislava eMobil 2017 bolo taktiež sprievodným podujatím európskych rally pretekov elektromobilov – eTourEurope. Počas nich sa verejnosti predstavili súťažné tímy na e-autách, ktoré odštartovali rýchlostnú etapu. Okrem áut sa na podujatí objavila tiež pretekárska e-formula a niekoľko e-bikov. Po skončení akcie sa návštevníci mohli odviezť prvým 100 % elektrickým taxíkom v meste.

  Prečítajte si viac o našej ponuke pre elektromobily
  Budujeme infraštrukúry a rozvíjame inteligentné mestá