• Default Alternative Text

  IoT Solutions World Congress 2016

  Join us on 25-27 Oct, 2016 at the IoT Solutions World Congress - the leading global event focusing on industrial IoT. Learn how our innovation is transforming industries and helping customers become more connected, efficient, safe, reliable and sustainable.

  Watch more
 • Default Alternative Text

  Schneider Electric a Microsoft Azure

  Ako doručiť IoT- Sprístupnené digitálne služby

  Pozrite si video
 • Default Alternative Text

  Ste pripravení?

  Pripravte sa na budúcnosť distribúcie energie s novým Masterpact MTZ

  Pozrite si video
 • Default Alternative Text

  Dnešné problémy s energiou: Odpoveď Schneider Electric

  Toto informatívne video zdôrazňuje tri energetické megatrendy: urbanizácia, industrializácia a digitalizácia a prináša reakcie Schneider Electric prostredníctvom energetickej efektívnosti, udržateľnosti a automatizácie.

  Pozrite si video

  IoT pre priemysel

  Riešenie Schneider Electric analyzuje všetky prevádzkové dáta základnej riadiacej úrovne, integruje ich s externými dátami, a dáva ich do kontextu, čo umožňuje lepšie a rýchlejšie rozhodnutia pri riadení prevádzok.
  priemyselný softvér, človek sa dotýka obrazovky, ktorá zobrazuje výkresy
  Biela kniha

  Ďalšie priemyselná revolúcia je tu

  Priemysel zajtrajška bude iný. Nestabilné trhy, možnosti nových technológií, zvýšený tlak na výkonnosť. So zmenami prichádzajú možnosti. Ste pripravení využívať výhody nových obchodných možností, ktoré ponúka nové priemyselná revolúcia?
  • Ako bude vyzerať továreň budúcnosti?

   Nikto nemôže poprieť príchod nových technológií, internet vecí nás vedie do 4. priemyselnej revolúcie. Vynález parného stroja sa porovnáva s pokrokom v automatizácii a robotike. Či už to nazveme Priemysel 4.0, kybernetická továreň alebo múdra prevádzka, priemyselní zákazníci čelia novým výzvam...

   Tvoríme efektívne prepojenie medzi strojmi, systémami a ľuďmi a prinášame hmatateľné, udržateľné hodnoty, dnes aj v budúcnosti.
   • Predvolený Alternatívny Text
    Inteligentné stroje Urobte zo svojich strojov inteligentnejšie nástroje. Jednoducho. Prečítajte si viac
   • Predvolený Alternatívny Text
    Inteligentná prevádzka Dosiahnutie obchodného úspechu s priemyselnými riešeniami pripravenými pre budúcnosť Viac informácií