Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Poháňame INOVÁCIE

   A to na všetkých úrovniach, s technológiami EcoStruxure™. Sledujte, ako spoločnosť Schneider Electric realizuje odvážne nápady prostredníctvom portfólia INOVÁCIÍ tvoreného prepojenými produktmi s podporou internetu vecí, riadenia periférií, ako aj aplikácií, analýz a služieb.

   Pozrite si teraz Úspech u zákazníkov
  • Default Alternative Text

   2020: Ambícia ZERO WASTE (nulový odpad)

   Dosiahnutie ZERO WASTE (nulový odpad) v továrňach do roku 2020 je odvážna myšlienka. Pomocou architektúry Schneider EcoStruxure™, údajov o vplyve spoločnosti Whirlpool Corporation a podpore expertov chceme poháňať a dosahovať jej stratégiu udržateľnosti.

   Pozrite si video
  • Default Alternative Text

   Svetové turné Inovačného samitu

   Aby ste boli aj naďalej konkurencieschopný v digitálnom hospodárstve, sú nevyhnutné odvážne myšlienky a inovácie. Inovačné samity spoločnosti Schneider Electric vás pripravia na to, aby ste v tejto ére mohli byť na čele.

   Zistite viac

   EcoStruxure™: IoT-enabled architecture and platform

   EcoStruxure je otvorená interoperabilná architektúra a platforma spoločnosti Schneider Electric podporujúca internet vecí s technológiou plug-and-play použiteľná v domácnostiach, budovách, dátových centrách, infraštruktúre a v priemyselných odvetviach.

   EcoStruxure prináša inovácie na každej úrovni od prepojených produktov po riadenie dátových prenosov a aplikácie, analýzy a služby v 6 oblastiach odbornosti – energetika, IT, stavebníctvo, strojárstvo, výrobné závody a siete –, pričom našim zákazníkom prináša zvýšenú hodnotu v oblasti zabezpečenia, spoľahlivosti, efektívnosti prevádzky, udržateľnosti a konektivity.

   Prestavujeme príbehy našich zákazníkov

   • ArcelorMittal

    Spoločnosť ArcelorMittal zvyšuje kvalitu ocele a zároveň znižuje ekologický dopad svojej činnosti pri nepretržitej prevádzke – a to vďaka závodu s architektúrou Schneider EcoStruxure™ Plant.

   • Hilton garden Inn Dubai Mall of the Emirates

    Najväčší hotel Hilton Garden Inn mimo územia Spojených štátov je teraz jedným z najefektívnejších a najudržateľnejších hotelov siete Hilton.

   • SA Power Networks

    Zachovať prívod elektriny do 1,5 milióna domácností aj v tých najextrémnejších búrkach je odvážna myšlienka.

   • Telefónica

    Dátové centrum Alcalá spoločnosti Telefónica vďaka architektúre Schneider EcoStruxure™ IT dokáže spracovať úchvatných 14 kW na každý rozvádzač, aby tak zaručilo spoľahlivé služby.

   Sledujte | Internet vecí: seriál o podpore digitálnej ekonomiky

   Internet vecí od základu mení spôsob interakcie prevádzok a spotrebiteľov. Sme svedkami bezprecedentnej dostupnosti inovatívnych technológií, zvyšovania očakávaní zákazníkov a ohromného množstva údajov. Žiadne odvetvie pred tým neunikne. Tento exkluzívny seriál z dielne CNBC sponzorovaný spoločnosťou Schneider Electric skúma trendy a technológie, ktoré pripravujú svet na prechod k digitálnej ekonomike.
   • Svetové turné Inovačného samitu

    Objavte naše Inovačné samity, na ktorých sa naučíte, ako sa rozvíjať v rýchlo sa meniacom svete. Pridajte sa k nám počas najbližšieho Inovačného samitu 5. až 6. apríla v Paríži, na ktorom sa chystáme ovládnuť digitálne hospodárstvo.

    Staňte sa súčasťou digitálnej revolúcie!
    Default Alternative Text

   Fakty o riešení EcoStruxure

   • 21 000 Systémových integrátorov a partnerov v jednom ekosystéme
   • 1,5 milióna spravovaných zdrojov
   • Viac než 40 komercializovaných digitálnych služieb
   Predvolený Alternatívny Text

   Objavte EcoStruxure™

   Jednoduchý, otvorený systém využívajúci internet vecí, ktorý vám umožní konkurovať ostatným v dnešnom digitálnom svete, EcoStruxure™ prináša skutočnú revolúciu. Objavte zvýšenú hodnotu využitia internetu vecí z hľadiska bezpečnosti, spoľahlivosti, efektívnosti, udržateľnosti a konektivity v rámci vášho podniku. Stiahnite teraz
   Predvolený Alternatívny Text