Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   2050: uhlíkovo neutrálna BUDÚCNOSŤ

   Urýchliť vývoj smerom k BUDÚCNOSTI s neutrálnou uhlíkovou bilanciou je odvážna myšlienka. O to viac, keď zásobovanie miliónov zákazníkov čistou energiou vedie k zlepšeniu starnúcich rozvodových sietí. Spoločnosti Enel si svoje úspechy poistila využitím architektúry Schneider EcoStruxure™ Grid.

   Pozrite si teraz
  • Default Alternative Text

   SPOĽAHLIVO počas búrok

   Zachovať prívod elektriny do 1,5 milióna domácností aj v tých najextrémnejších búrkach je odvážna myšlienka. Spoločnosť SA Power Networks na SPOĽAHLIVÉ monitorovanie a správu svojej rozsiahlej siete uplatňuje technológiu Schneider EcoStruxure™ Grid, aby aj v extrémnych podmienkach dokázala zaručiť bezpečie pre ľudí v Južnej Austrálii.

   Pozrite si video

   EcoStruxure™ Grid

   Od bezproblémovej miestnej výroby a integrácie na okraji siete po preklenutie dopytu a ponuky systém EcoStruxure™ Grid zvyšuje efektívnosť siete a vytvára trvalo udržateľné siete.
   Predvolený Alternatívny Text

   Naplno využite digitálnu sieť

   Modernizácia a digitalizácia siete predstavuje príležitosť rastu pre služby. Zvyšuje spoľahlivosť, pridáva udržateľnosť, zlepšuje efektivitu a bezpečnosť a posilňuje výkon. Prečítajte si príspevok na blogu

   Fakty a trendy týkajúce sa energie

   • 75 miliárd zariadení prepojených pomocou internetu vecí do roku 2025
   • 58 % nárast celosvetového dopytu po energii do roku 2040
   • 72 % pokles ceny solárnej energie od roku 2009
   Predvolený Alternatívny Text
   • Nový svet energie V novom svete energie prevládajú snahy o zníženie množstva uhlíka, decentralizáciu a digitalizáciu, preto sa služby musia inovovať a rozvíjať.
   • Budúcnosť energie prichádza Digitalizácia, decentralizácia a znižovanie množstva uhlíka menia spôsob výroby, prenosu, distribúcie a spotreby elektrickej energie. Ďalšie informácie sa dozviete z rozhovoru nášho hlavného stratéga Emmanuela Lagarriguea pre Bloomberg s názvom „Summit Budúcnosť energie“.
   • Inteligentné rozvodové siete dosiahnu svoj potenciál
    EcoStruxure pre elektrické služby Inteligentné služby sa musia vyvíjať smerom k inteligentným sieťam, novým obchodným modelom a novým službám pre zákazníkov, ktoré prekročia hranice predaja elektrickej energie. Objavte ako
   • Tepelná energia, elektrické vedenie a krásny západ slnka
    Digitálna transformovňa Naše nové riešenie spája interoperabilitu, kybernetickú bezpečnosť a konektivitu, pričom využíva internet vecí na zjednodušenie prevádzky a zbieranie údajov v teréne v reálnom čase pre správu prostriedkov na úrovni spoločnosti. Získajte ďalšie informácie

   Objavte príbehy zákazníkov využívajúcich riešenie EcoStruxure™

   • Svetové turné Inovačného samitu

    Objavte naše Inovačné samity, na ktorých sa naučíte, ako sa rozvíjať v rýchlo sa meniacom svete. Pridajte sa k nám počas najbližšieho Inovačného samitu 5. až 6. apríla v Paríži, na ktorom sa chystáme ovládnuť digitálne hospodárstvo.

    Staňte sa súčasťou digitálnej revolúcie!
    Default Alternative Text