Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

 • Default Alternative Text

  2050: uhlíkovo neutrálna BUDÚCNOSŤ

  Urýchliť vývoj smerom k BUDÚCNOSTI s neutrálnou uhlíkovou bilanciou je odvážna myšlienka. O to viac, keď zásobovanie miliónov zákazníkov čistou energiou vedie k zlepšeniu starnúcich rozvodových sietí. Spoločnosti Enel si svoje úspechy poistila využitím architektúry Schneider EcoStruxure™ Grid.

  Pozrite si teraz
 • Default Alternative Text

  SPOĽAHLIVO počas búrok

  Zachovať prívod elektriny do 1,5 milióna domácností aj v tých najextrémnejších búrkach je odvážna myšlienka. Spoločnosť SA Power Networks na SPOĽAHLIVÉ monitorovanie a správu svojej rozsiahlej siete uplatňuje technológiu Schneider EcoStruxure™ Grid, aby aj v extrémnych podmienkach dokázala zaručiť bezpečie pre ľudí v Južnej Austrálii.

  Pozrite si video

  EcoStruxure™ Grid

  Od bezproblémovej miestnej výroby a integrácie na okraji siete po preklenutie dopytu a ponuky systém EcoStruxure™ Grid zvyšuje efektívnosť siete a vytvára trvalo udržateľné siete.
  Predvolený Alternatívny Text

  Naplno využite digitálnu sieť

  Modernizácia a digitalizácia siete predstavuje príležitosť rastu pre služby. Zvyšuje spoľahlivosť, pridáva udržateľnosť, zlepšuje efektivitu a bezpečnosť a posilňuje výkon. Prečítajte si príspevok na blogu

  Fakty a trendy týkajúce sa energie

  • 75 miliárd zariadení prepojených pomocou internetu vecí do roku 2025
  • 58 % nárast celosvetového dopytu po energii do roku 2040
  • 72 % pokles ceny solárnej energie od roku 2009
  Predvolený Alternatívny Text
  • Nový svet energie V novom svete energie prevládajú snahy o zníženie množstva uhlíka, decentralizáciu a digitalizáciu, preto sa služby musia inovovať a rozvíjať.
  • Budúcnosť energie prichádza Digitalizácia, decentralizácia a znižovanie množstva uhlíka menia spôsob výroby, prenosu, distribúcie a spotreby elektrickej energie. Ďalšie informácie sa dozviete z rozhovoru nášho hlavného stratéga Emmanuela Lagarriguea pre Bloomberg s názvom „Summit Budúcnosť energie“.
  • Inteligentné rozvodové siete dosiahnu svoj potenciál
   EcoStruxure pre elektrické služby Inteligentné služby sa musia vyvíjať smerom k inteligentným sieťam, novým obchodným modelom a novým službám pre zákazníkov, ktoré prekročia hranice predaja elektrickej energie. Objavte ako
  • Tepelná energia, elektrické vedenie a krásny západ slnka
   Digitálna transformovňa Naše nové riešenie spája interoperabilitu, kybernetickú bezpečnosť a konektivitu, pričom využíva internet vecí na zjednodušenie prevádzky a zbieranie údajov v teréne v reálnom čase pre správu prostriedkov na úrovni spoločnosti. Získajte ďalšie informácie

  Objavte príbehy zákazníkov využívajúcich riešenie EcoStruxure™

  • Svetové turné Inovačného samitu

   Objavte naše Inovačné samity, na ktorých sa naučíte, ako sa rozvíjať v rýchlo sa meniacom svete. Pridajte sa k nám počas najbližšieho Inovačného samitu 5. až 6. apríla v Paríži, na ktorom sa chystáme ovládnuť digitálne hospodárstvo.

   Staňte sa súčasťou digitálnej revolúcie!
   Default Alternative Text