Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Spoľahlivé údaje pre DIGITÁLNE životy

   Poskytovať bezpečné cloudové služby z jedného z najhustejších dátových centier na svete je odvážna ambícia. S technológiou Schneider EcoStruxure™ IT zabezpečuje dátové centrum Telefónica's Alcalá spoľahlivé služby, ktoré udržiavajú krok s čoraz viac DIGITÁLNYMI životmi zákazníkov a zároveň spracuje ohromujúcich 14 kW na stojan.

   Pozrite si teraz
  • Default Alternative Text

   PRIPOJENÍ, či prší, alebo svieti slnko

   Zaistiť, aby bolo 4000 študentov PRIPOJENÝCH k vzdelávaniu svetovej úrovne bez ohľadu na počasie, je smelý plán. Vďaka informačným technológiám Schneider EcoStruxure™ IT školský obvod na ostrove Bainbridge Island zabezpečuje pripojenie v miestnych školách, aby sa študenti mohli učiť, či prší, alebo svieti slnko.

   Pozrite si video
  • Default Alternative Text

   Vyhodnocovanie rizík modernizácie dátového centra

   Modernizácia dátového centra nie je jednoduchá. Úspešná modernizácia si vyžaduje správny pomer riešenia cloudu, spoločného umiestnenia a aktív v priestoroch prevádzky, pričom vaše rozhodnutia môžu mať výrazný vplyv na podnikateľské výsledky.

   Získať prístup k hláseniu
  • Default Alternative Text

   Váš ďalší veľký nápad

   Predstavte si to: dostanete skvelý nápad, ktorý sa okamžite šíri po celom svete.
   Je vaše dátové centrum pripravené na váš ďalší veľký nápad?

   Pozrite si video

   EcoStruxure™ IT

   V prepojenom svete je dnes dôležitejšie ako kedykoľvek predtým chrániť kritické informácie a údaje. Zaručte, aby sa fyzická infraštruktúra vašich dátových centier dokázala rýchlo prispôsobiť budúcim požiadavkám určovaným rozširujúcim sa internetom vecí, ako aj nárastom – v Cloude a Edge – bez akéhokoľvek obmedzenia dostupnosti a prevádzkovej účinnosti.
   Predvolený Alternatívny Text

   Objavte riešenie EcoStruxure pre dátové centrum

   Zistite, ako môže byť vaše dátové centrum odolnejšie, efektívnejšie a výkonnejšie vďaka využitiu údajov z prepojených zariadení pri získavaní informácií, na základe ktorých možno konať. Prejdite na webové školenie

   Fakty o riešení EcoStruxure pre dátové centrum

   • 30 % zvýšenie využitia infraštruktúry
   • 30 % zníženie počtu falošných výstrah
   • 60 % rýchlejšie nasadenie
   Predvolený Alternatívny Text
   • Dátové centrá a sieťové systémy

    Sme popredným poskytovateľom riešení pre fyzickú infraštruktúru pre celé dátové centrum a jeho životný cyklus.

    Zistite viac
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
   • Predvolený Alternatívny Text
    Poskytovatelia služieb a cloudových služieb So zvyšovaním rozsahu a rýchlosti digitalizácie naše riešenia pomáhajú poskytovateľom cloudových, telekomunikačných a kolokačných služieb hľadieť s dôverou do budúcnosti. Zistite viac
   • Bankový pracovník v pobočke banky
    Bankovníctvo a financie Pomáhame zákazníkom zo sektoru bankovníctva a financií dosiahnuť udržateľný rast, spravovať prevádzkové riziká a rozvíjať digitálnu transformáciu. Zistite viac

   Príbehy našich zákazníkov – EcoStruxure™ IT

   • Animal Logic

    Pozrime sa do zákulisia, aby sme zistili, ako naše rýchlo nasaditeľné prefabrikované dátové centrá pomáhajú vytvárať animácie a vizuálne efekty vo filmoch, akými sú LEGO, Matrix a Veľký Gatsby.

   • Školský obvod Bainbridge Island School District

    Architektúra EcoStruxure™ IT zaisťuje nepretržité vyučovanie v skvelom vzdelávacom prostredí. Zaisťuje dostupnosť prebiehajúceho vyučovania v rámci celej siete.

   • Telefónica

    Dátové centrum Alcalá spoločnosti Telefónica vďaka architektúre EcoStruxure™ IT dokáže spracovať úchvatných 14 kW na každý rozvádzač, aby tak zaručilo spoľahlivé služby. Zistite, ako spoločnosť Telefónica zvýšila kapacitu a zlepšila vlastnú nákladovú efektívnosť.

   • Internap

    Poskytovateľ kolokačných služieb Internap si zachováva popredné postavenie vďaka spojeniu našich modulárnych a rozšíriteľných produktov na zaistenie spoľahlivého rastu špičkových výpočtových technológií so špecializovaným riešení infraštruktúry dátových centier.

   • Svetové turné Inovačného samitu

    Objavte naše Inovačné samity, na ktorých sa naučíte, ako sa rozvíjať v rýchlo sa meniacom svete. Pridajte sa k nám počas najbližšieho Inovačného samitu 5. až 6. apríla v Paríži, na ktorom sa chystáme ovládnuť digitálne hospodárstvo.

    Staňte sa súčasťou digitálnej revolúcie!
    Default Alternative Text