Vitajte na webstránke spoločnosti Schneider Electric

Vitajte na našej webstránke.

Môžete si vybrať inú krajinu a prezerať dostupné produkty, alebo prejsť na našu globálnu webstránku, kde nájdete informácie o spoločnosti.

Vyberte inú krajinu alebo región

  • Default Alternative Text

   Poháňame INOVÁCIE

   A to na všetkých úrovniach, s technológiami EcoStruxure™. Sledujte, ako spoločnosť Schneider Electric realizuje odvážne nápady prostredníctvom portfólia INOVÁCIÍ tvoreného prepojenými produktmi s podporou internetu vecí, riadenia periférií, ako aj aplikácií, analýz a služieb.

   Spoznajte EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   DIGITÁLNA filmová mágia

   Vytvárať oceňované efekty mimo Hollywoodu je odvážna myšlienka. Spoločnosť Schneider stihla za menej než päť mesiacov nainštalovať kompletné dátové centrum pre spoločnosť Animal Logic, ktorá teraz vytvára magické DIGITÁLNE efekty za pomoci architektúry Schneider EcoStruxure™ IT.

   Pozrite si teraz Spoznajte EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   PRIPOJENÍ, či prší, alebo svieti slnko

   Zaistiť, aby bolo 4000 študentov PRIPOJENÝCH k vzdelávaniu svetovej úrovne bez ohľadu na počasie, je smelý plán. Vďaka informačným technológiám Schneider EcoStruxure™ IT školský obvod na ostrove Bainbridge Island zabezpečuje pripojenie v miestnych školách, aby sa študenti mohli učiť, či prší, alebo svieti slnko.

   Pozrite si teraz
  • Default Alternative Text

   SPOĽAHLIVOSŤ, ktorá zachraňuje životy

   Vybudovať hypermodernú a dlhodobo udržateľnú detskú nemocnicu je odvážna myšlienka. Detská nemocnica Nemours sa vďaka platforme Schneider EcoStruxure™ Power postarala, aby jej záložné generátory dokázali obnoviť prívod životodarnej energie za 10 či menej sekúnd a lekárske tímy mali nepretržite k dispozícii čistú, SPOĽAHLIVÚ energiu.

   Pozrite si teraz Spoznajte EcoStruxure
  • Default Alternative Text

   AKCIA – servisné služby

   Modernizujte zariadenia nn a vn a získajte s nami viac!
   Výhody našich riešení a garancia služieb sú zárukou vašich inovácií.

   Zistite viac o akcii Vybraná ponuka služieb
  • Default Alternative Text

   Inteligentné stroje

   Industry 4.0 alebo Internet Vecí - prichádza ďalšia priemyselná revolúcia

   Zistite viac
  • Default Alternative Text

   Váš domov

   Vypínače, zásuvky a ďalšie mechanizmy pre pohodlné a moderné ovládanie vášho domova. Viac ako 500 farebných kombinácií, rôzne materiály - drevo, kov, plast, sklo.

   Zistite viac
  • Default Alternative Text

   Inteligentné mestá

   Aj slovenské mestá môžu využívať moderné technológie a efektívne hospodáriť. Riadenie, bezpečnosť, úspora. Riešenia na mieru aj pre menšie mestá.

   Zistite viac