• Construction crane over building site at sunrise, smart buildings, Architect of efficiency, building automation.
  Vysoko modulárne a prispôsobiteľné riešenia ovládania vežových žeriavov od odborníkov v odbore automatizácie stavebných žeriavov

  Stavebné žeriavy: vežové žeriavy

  Obchodník pod vysokým žeriavom a s prilbou na hlave hovorí do mobilného telefónu o technických výkresoch, správe o udržateľnosti, ovládanie strojov, automatizácie budov.

  Výzvy

  Jednoduché, ľahko nastaviteľné riešenie. Modulárny prístup pre všetky rady strojov, až k pokročilým funkciám. Minimalizovaná kabeláž. Preventívna údržba a vzdialené monitorovanie. Lokálna podpora a dostupnosť náhradných dielov.
  Pôvodný text

  Riešenia pre ovládanie vežových žeriavov

  Inteligentné automatizačné riešenia pre vaše aplikácie stavebných žeriavov.

  Fakty

  • Pôvodný text Riešenie na báze frekvenčných meničov zabraňuje prehriatiu motorov a súčasne znižuje spotrebu energie.
  • Pôvodný text Testované, overené a zdokumentované architektúry zaisťujú funkčnosť. Jednoduchá konštrukcia vďaka schéme zapojenia a rozpisu materiálu
  • Zelená ikona laptopu Softvér pripravený na spustenie, obsahujúci našu knižnicu zdvíhacích funkcií, kompatibilných so štandardnými zdvíhacími architektúrami a HMI.
  • Pôvodný text Rozsiahla knižnica zdvíhacích funkcií vytvorená pre žeriavy, zahŕňajúce všetky požiadavky na moderné žeriavový systém, plus pokročilé funkcie, ako napríklad ochrana proti kývaniu.
  • Pôvodný text Globálna podpora na pracovisku v akomkoľvek jazyku. Od návrhu až po dokončenie, od prevádzky až po zlepšovanie. Schneider Electric je stále s vami.
  • Pôvodný text Bezpečnosť žeriavov: Naše zdvíhacie riešenia sú v súlade s normou ISO EN 13849-1, a umožňujú jednoduchú certifikáciu pre ochranu osôb a tovaru.