• Manager and worker talking on production floor, industrial automation, machine control, hoisting.

  Riadenie zdvíhania

  Zvýšte inteligenciu vášho zdvíhacieho systému a vášho podnikania

  • Optimalizované riešenia pre zdvíhacie aplikácie

   Ako obmedziť a minimalizovať údržbu vašich zdvíhacích aplikácií. Zoznámte sa s prispôsobeným riešením bezpečnosti Schneider Electric. Naši odborníci vás prevedú množstvom noriem a štandardov, aby ste sa mohli sústrediť na navrhovanie vašich strojov.

  • Bezdrôtové diaľkové ovládanie pre zdvíhacie aplikácie

   Pozrite sa, ako ovládací systém Wireless Harmony eXLhoist Schneider Electric umožňuje intuitívne ovládanie žeriavu jednou rukou a súčasne zvyšuje bezpečnosť.

   Muž dáva pokyn k predmetu hore, priemyselná automatizácia, zdvih, riadenie strojov.

   Výzvy

   Bez ohľady na váš obor - priemyselné alebo stavebné, prístavné alebo rýchlostaviteľné žeriavy, ako výrobca žeriavov a zdvíhacích zariadení hľadáte inovatívny spôsob konštrukcie a výroby inteligentnejších žeriavových systémov v súlade s bezpečnostnými normami a štandardmi.
   Mostový žeriav v priemyselnom závode, zdvíhanie, priemyselná automatizácia, riadenie stroja.

   Riešenie pre inteligentnejšie žeriavy a zdvíhacie zariadenia

   Prečo spolupracovať so spoločnosťou Schneider Electric?

   • Pôvodný text Váš partner pre inteligentnejšie zdvíhacie riešenia Spoločnosť Schneider Electric má viac ako 70 ročné skúsenosti v oblasti zdvíhacích a ovládacích systémov žeriavov. Pomôže vám rýchlo vytvárať bezpečnejšie, efektívnejšie, pripojiteľné a flexibilné žeriavy za nižšiu cenu.
   • Ikona grafu MachineStruxure Automatizačné riešenie MachineStruxure pomáha rýchlejšie vytvárať inteligentnejšie stroje a zariadenia, a tým zvyšuje efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.