• Default Alternative Text

  Riešenia bezpečnosti strojov

  Vyrábajte bezpečné a efektívne stroje v súlade s predpismi

  • Schneider Electric knižnice Preventa SISTEMA a VDMA

   Stiahnite si najnovšie bezpečnostné knižnice Schneider Electric pre použitie v SISTEMA a ďalších nástrojoch!

   Stiahnuť teraz
   Default Alternative Text
  • Preventa - kompletné riešenie bezpečnostného reťazca stroja

   Zoznámte sa s poskytovateľom komplexného bezpečnostného reťazca na základe technológií Preventa. Pomôžeme vám ľahko dosiahnuť správnu úroveň bezpečnosti pre vaše zariadenie!

   Pôvodný text

   Výzvy

   Výrobcovia strojov sa snažia zlepšovať bezpečnosť strojov, bez ohrozenia výrobných cieľov v dynamických priemyselných prostrediach. Bezpečnosť má priamy vplyv na produktivitu používateľov a dobrú povesť firmy. Zaistenie správnej úrovne bezpečnosti na vašom stroji však môže byť ťažké vzhľadom k platným predpisom a širokému portfóliu ponúk. Uistite sa, že máte správne znalosti bezpečnostných aplikácií.
   Pôvodný text

   Naše riešenia bezpečnosti stroja

   Pokrývajú všetky funkcie bezpečnosti a škálovateľnosti, ktoré potrebujete pre váš stroj.

   Prečo spolupracovať so spoločnosťou Schneider Electric?

   • Predvolený alternatívny text Poskytovateľ komplexného bezpečnostného reťazca Bezpečnostné reťazce Schneider Electric pokrývajú všetky funkcie bezpečnosti a škálovateľnosti potrebné na zlepšenie efektívnosti a ziskovosti. Preventa ponúka dlhý rad bezpečnostných produktov, ktoré vyhovujú medzinárodným normám, a poskytujú najkomplexnejšiu ochranu personálu a zariadení.
   • Ikona grafu MachineStruxure Automatizačné riešenie MachineStruxure pomáha rýchlejšie vytvárať inteligentnejšie stroje a zariadenia, a tým zvyšuje efektivitu, ziskovosť a udržateľnosť vášho podnikania.