Select your country/region in the menu or by clicking on the world map *
Country Selector Alternate Image
Nemocnice
 
 
 

Najvyšší štandard nepretržitej starostlivosti a najefektívnejšie náklady

Najvyšší štandard nepretržitej starostlivosti a najefektívnejšie náklady
 
 

Spravovanie používania energie bez ústupkov v oblasti potrieb v životne kritických prostrediach je pre zdravotnícke zariadenia obrovskou výzvou. Riešenia spoločnosti Schneider Electric môžu pomôcť zvýšiť výkonnosť nemocníc a zaručiť duševný pokoj. Objavte naše príbehy o úspechoch.

 

Máme dlhú a veľmi úspešnú históriu spolupráce s nemocnicami s viac ako 2 000 referenciami. 

V stručnosti sa skúsenosti, znalosti a technológie spoločnosti Schneider Electric týkajú:

  • duševného pokoja vďaka riešeniam zvyšujúcim spoľahlivosť energie v súlade s nariadeniami v oblasti zdravotníctva a riešeniam zvyšujúcim zabezpečenie prostredia – zabezpečenie, sledovanie obrazu a spravovanie signalizácií,
  • energetickej efektívnosti: zníženie investičných výdavkov a prevádzkových nákladov prostredníctvom otvorených a integrovaných systémov na spoločnej hlavnej sieti prepájajúcej celú technickú infraštruktúru od spravovania energie cez kúrenie, vetranie a klimatizáciu, ako aj zabezpečenie, až po telefonovanie a informačné technológie,
  • zvýšenia obchodného výkonu vďaka priateľskosti používateľov a jednoduchému prístupu k informáciám, čo umožňuje personálu vytvárať osobnejšie pohodlie s cieľom zvýšiť spokojnosť pacientov.
 
 
 
 
 

Success Stories

 
 

Naše skúsenosti sa preslávili vďaka niektorým veľkým úspechom a skvelým referenciám po celom svete. Objavte niektoré naše príbehy o úspechoch: